Uus raamat – Teadlik hingamine. Tervise ja elujõu allikas

Home/Uncategorized @et/Uus raamat – Teadlik hingamine. Tervise ja elujõu allikas

Uus raamat – Teadlik hingamine. Tervise ja elujõu allikas

Hingamine on nii igapäevane ja harjumuspärane tegevus, et me ei pööra sellele enamasti tähelepanu. Ometi hingame iga päev üle 20 000 korra ning seda võiks teha võimalikult tõhusalt ja pingevabalt. Halb kehahoid, stress ja liigne lihaspinge võivad muuta loomuliku hingamise raskeks tööks. Halvad hingamisharjumused võivad aga tervise ja heaolu täiesti tasakaalust välja viia.

Raamat „Teadlik hingamine” annab ülevaate hingamise anatoomiast ja füsioloogiast, loomulikust hingamisrütmist ning levinud hingamisprobleemidest. Raamatus tutvustatakse Alexanderi tehnikat ja antakse juhtnööre üle 30 erineva hingamisharjutuse tegemiseks. Need õpetused aitavad tagasi saada loomuliku hingamisrütmi, mis mõjutab meie mõtteviisi, tundeid ja tegevust.

Eriti oluline on Alexanderi tehnika ja teadlik hingamine neile, kelle elukutse eeldab avalikku esinemist ja hääle kasutamist. Siin saab toodud õpetustest ja harjutustest otsest kasu.

Teadlik hingamine. Tervise ja elujõu allikas
Richard Brennan
tõlkinud Anne Hiio
144 lk
Kirjastus Koolibri

By | 2017-10-17T07:47:51+00:00 oktoober 17th, 2017|Uncategorized @et|Uus raamat – Teadlik hingamine. Tervise ja elujõu allikas kommenteerimine on välja lülitatud